Hsc Kablo - Kalite

Kalite Güvence

vdeKaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren firmamız tüm organizasyonlarında ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemini uygulamayı prensip edinmiştir. Sürekli gelişim hedefi gösteren HSC, kaynakları etkin kullanan, çevre ve insan sağlığına saygı duyan, güvenilir ve kaliteli ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birleştirerek müşterilerinin değer verdiği ve vazgeçemediği bir markadır. Kalitede mükemmeli hedefleyen HSC

Ürünlerinde aşağıdaki testleri yapar;

 

 

 
  • Yüksek gerilim testi

  • Gerilme direnci testi

  • Dayanıklılık testi

  • Kimyasal direnç Testi

  • Yaşlanma testi

  • Yüksek sıcaklık testi

 

Yukarıdaki  testleri eksiksiz yerine getirerek müşterilerimize uluslararası standartlarda hizmet sunmaktayız.

 

Araştırma ve Geliştirme

Research & DevelopmentKalitede mükemmeli hedefleyen HSC, müşteri taleplerinin erken tanımlanması ve müşteri tatmini odaklı bir üretim-çözüm sistemi ile çözüm ortakları için katma değer yaratır.  HSC olarak başarımızı çalışanlarımıza borçluyuz ve bu bağlamda çalışanlarımızın eğitimlerinin devamlılığını sağlamak ve kalite sorumluluğu bilincini yerleştirmek performans ve verimlilik üzerine odaklanarak çalışanlarımızı yeni fikirlerüretmeleri konusunda cesaretlendirmek sürekli iyileştirmenin vazgeçilmez unsurudur.

 

Müşteri Memnuniyeti

Client SatisfactionHSC olarak kaliteden ödün vermeyen, açık, dinamik ve yetkin kadromuz ile girişimci, sağduyulu, rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı, teknolojik yatırımlarla desteklediği kaliteli ve güvenilir ürün yapısıylave üstün hizmet anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren lider kablo üreticisi olacaktır. HSC  olarak müşteri taleplerinin erken tanımlanması ve müşteri tatmini odaklı bir üretim-çözüm sistemi ile çözüm ortakları için katma değer yaratır.